Tableland Futsal Club

The home of Futsal on the Tablelands.

Results

Previous Results


Match Score
Mon Nov 23, 2020 5:00 pm Court 1
The Super Sonics – Pea Shooters
11 - 0
Mon Nov 23, 2020 4:15 pm Court 1
Cobra – Malanda Hornets
1 - 3
Mon Nov 23, 2020 4:15 pm Court 2
Super Rascals – Yungaburra 'Yung Guns'
5 - 3
Mon Nov 16, 2020 5:00 pm Court 1
The Super Sonics – Super Rascals
6 - 0
Mon Nov 16, 2020 4:15 pm Court 1
Yungaburra 'Yung Guns' – Malanda Hornets
0 - 6
Mon Nov 16, 2020 4:15 pm Court 2
Pea Shooters – Cobra
1 - 7
Mon Nov 9, 2020 5:00 pm Court 1
Super Rascals – Cobra
0 - 3
Mon Nov 9, 2020 4:15 pm Court 1
Yungaburra 'Yung Guns' – The Super Sonics
1 - 9
Mon Nov 9, 2020 4:15 pm Court 2
Pea Shooters – Malanda Hornets
0 - 13
Mon Nov 2, 2020 5:00 pm Court 1
Malanda Hornets – Super Rascals
12 - 0
Mon Nov 2, 2020 4:15 pm Court 1
Pea Shooters – Yungaburra 'Yung Guns'
0 - 11
Mon Nov 2, 2020 4:15 pm Court 2
The Super Sonics – Cobra
2 - 0
Mon Oct 26, 2020 5:00 pm Court 1
Malanda Hornets – The Super Sonics
9 - 7
Mon Oct 26, 2020 4:15 pm Court 1
Yungaburra 'Yung Guns' – Cobra
5 - 4
Mon Oct 26, 2020 4:15 pm Court 2
Super Rascals – Pea Shooters
3 - 0
Mon Oct 19, 2020 5:00 pm Court 1
Pea Shooters – The Super Sonics
0 - 14
Mon Oct 19, 2020 4:15 pm Court 1
Super Rascals – Yungaburra 'Yung Guns'
0 - 3
Mon Oct 19, 2020 4:15 pm Court 2
Cobra – Malanda Hornets
1 - 6
Mon Oct 12, 2020 5:00 pm Court 1
Pea Shooters – Cobra
1 - 9
Mon Oct 12, 2020 4:15 pm Court 1
Yungaburra 'Yung Guns' – Malanda Hornets
1 - 5
Mon Oct 12, 2020 4:15 pm Court 2
Super Rascals – The Super Sonics
1 - 8


Match Score
Mon Nov 23, 2020 5:50 pm Court 1
Eagles (9) – Bin Chickens (9)
4 - 7
Mon Nov 23, 2020 5:50 pm Court 2
Dingo Demons (9) – Burra Boys (9)
1 - 3
Mon Nov 23, 2020 5:00 pm Court 2
Joeys (10) – Fireballs (10)
10 - 1
Mon Nov 23, 2020
Malanda Queen Bees (10) – has a bye
-:-
Mon Nov 16, 2020 5:50 pm Court 1
Fireballs (10) – Bin Chickens (9)
1 - 3
Mon Nov 16, 2020 5:50 pm Court 2
Joeys (10) – Malanda Queen Bees (10)
11 - 1
Mon Nov 16, 2020 5:00 pm Court 2
Dingo Demons (9) – Eagles (9)
1 - 4
Mon Nov 16, 2020
Burra Boys (9) – has a bye
-:-
Mon Nov 9, 2020 5:50 pm Court 1
Malanda Queen Bees (10) – Burra Boys (9)
0 - 11
Mon Nov 9, 2020 5:50 pm Court 2
Eagles (9) – Fireballs (10)
1 - 7
Mon Nov 9, 2020 5:00 pm Court 2
Dingo Demons (9) – Joeys (10)
1 - 14
Mon Nov 9, 2020
Bin Chickens (9) – has a bye
-:-
Mon Nov 2, 2020 5:50 pm Court 1
Malanda Queen Bees (10) – Dingo Demons (9)
1 - 2
Mon Nov 2, 2020 5:50 pm Court 2
Bin Chickens (9) – Joeys (10)
2 - 13
Mon Nov 2, 2020 5:00 pm Court 2
Burra Boys (9) – Fireballs (10)
1 - 7
Mon Nov 2, 2020
Eagles (9) – has a bye
-:-
Mon Oct 26, 2020 5:50 pm Court 1
Burra Boys (9) – Joeys (10)
3 - 8
Mon Oct 26, 2020 5:50 pm Court 2
Bin Chickens (9) – Dingo Demons (9)
8 - 2
Mon Oct 26, 2020 5:00 pm Court 2
Malanda Queen Bees (10) – Eagles (9)
2 - 6
Mon Oct 26, 2020
Fireballs (10) – has a bye
-:-
Mon Oct 19, 2020 6:40 pm Court 1
Fireballs (10) – Blue Renegades (10)
3 - 2
Mon Oct 19, 2020 5:50 pm Court 1
Burra Boys (9) – Dingo Demons (9)
7 - 1
Mon Oct 19, 2020 5:50 pm Court 2
Joeys (10) – Malanda Queen Bees (10)
14 - 1
Mon Oct 19, 2020 5:00 pm Court 2
Bin Chickens (9) – Eagles (9)
9 - 4
Mon Oct 12, 2020 5:50 pm Court 1
Bin Chickens (9) – Burra Boys (9)
8 - 7
Mon Oct 12, 2020 5:50 pm Court 2
Fireballs (10) – Malanda Queen Bees (10)
11 - 0
Mon Oct 12, 2020 5:00 pm Court 2
Dingo Demons (9) – Eagles (9)
2 - 4


Match Score
Wed Nov 25, 2020 5:15 pm Court 1
Randoms (12) – Eagles (12)
6 - 4
Mon Nov 23, 2020 6:40 pm Court 1
Blue Renegades (11) – Malanda Hornets (11)
4 - 7
Mon Nov 23, 2020 6:40 pm Court 2
Malanda Wasps (11) – Savage (12)
4 - 4
Mon Nov 23, 2020
Scorchers (11) – has a bye
-:-
Mon Nov 16, 2020 6:40 pm Court 1
Scorchers (11) – Randoms (12)
0 - 5
Mon Nov 16, 2020 6:40 pm Court 2
Eagles (12) – Malanda Wasps (11)
6 - 1
Mon Nov 16, 2020
Malanda Hornets (11) – has a bye
-:-
Wed Nov 11, 2020 5:15 pm Court 1
Malanda Hornets (11) – Randoms (12)
1 - 5
Mon Nov 9, 2020 6:40 pm Court 1
Blue Renegades (11) – Malanda Wasps (11)
1 - 13
Mon Nov 9, 2020 6:40 pm Court 2
Savage (12) – Scorchers (11)
11 - 2
Mon Nov 9, 2020
Eagles (12) – has a bye
-:-
Wed Nov 4, 2020 5:15 pm Court 1
Eagles (12) – Malanda Hornets (11)
10 - 6
Mon Nov 2, 2020 6:40 pm Court 1
Randoms (12) – Malanda Wasps (11)
2 - 3
Mon Nov 2, 2020 6:40 pm Court 2
Scorchers (11) – Blue Renegades (11)
4 - 2
Mon Nov 2, 2020
Savage (12) – has a bye
-:-
Wed Oct 28, 2020 5:15 pm Court 1
Scorchers (11) – Eagles (12)
2 - 9
Mon Oct 26, 2020 6:40 pm Court 1
Malanda Wasps (11) – Malanda Hornets (11)
5 - 0
Mon Oct 26, 2020 6:40 pm Court 2
Randoms (12) – Savage (12)
3 - 7
Mon Oct 26, 2020
Blue Renegades (11) – has a bye
-:-
Wed Oct 21, 2020 5:15 pm Court 1
Randoms (12) – Eagles (12)
8 - 7
Wed Oct 21, 2020 5:15 pm Court 2
Scorchers (11) – Malanda Hornets (11)
1 - 6
Mon Oct 19, 2020 6:40 pm Court 2
Savage (12) – Malanda Wasps (11)
3 - 6
Mon Oct 19, 2020
Blue Renegades (11) – has a bye
-:-
Wed Oct 14, 2020 5:15 pm Court 1
Scorchers (11) – Malanda Wasps (11)
0 - 6
Mon Oct 12, 2020 6:40 pm Court 1
Malanda Hornets (11) – Savage (12)
2 - 7
Mon Oct 12, 2020 6:40 pm Court 2
Blue Renegades (11) – Eagles (12)
2 - 15
Mon Oct 12, 2020
Randoms (12) – has a bye
-:-


Match Score
Wed Nov 25, 2020 5:15 pm Court 2
Ninja Knights(14) – Raptors(13)
13 - 4
Mon Nov 23, 2020 7:30 pm Court 1
Gladiators(13) – Redbellies(13)
5 - 5
Mon Nov 23, 2020 7:30 pm Court 2
The Amigos(14) – The Terminators(13)
18 - 1
Mon Nov 23, 2020
Fake Madrid(13) – has a bye
-:-
Mon Nov 23, 2020
Gladiators(13) – has hall duty
-:-
Mon Nov 16, 2020 7:30 pm Court 1
Fake Madrid(13) – Raptors(13)
5 - 2
Mon Nov 16, 2020 7:30 pm Court 2
Redbellies(13) – The Terminators(13)
12 - 4
Mon Nov 16, 2020
The Amigos(14) – has a bye
-:-
Mon Nov 16, 2020
Fake Madrid(13) – has hall duty
-:-
Wed Nov 11, 2020 5:15 pm Court 2
The Amigos(14) – Raptors(13)
13 - 2
Mon Nov 9, 2020 7:30 pm Court 2
Fake Madrid(13) – Redbellies(13)
5 - 4
Mon Nov 9, 2020 7:30 pm Court 1
The Terminators(13) – Gladiators(13)
10 - 5
Mon Nov 9, 2020
Ninja Knights(14) – has a bye
-:-
Mon Nov 9, 2020
The Terminators(13) – has hall duty
-:-
Wed Nov 4, 2020 5:15 pm Court 2
Fake Madrid(13) – Gladiators(13)
4 - 5
Mon Nov 2, 2020 7:30 pm Court 1
Redbellies(13) – The Amigos(14)
1 - 12
Mon Nov 2, 2020 7:30 pm Court 2
The Terminators(13) – Ninja Knights(14)
4 - 15
Mon Nov 2, 2020
Raptors(13) – has a bye
-:-
Mon Nov 2, 2020
Redbellies(13) – has hall duty
-:-
Wed Oct 28, 2020 5:15 pm Court 2
Raptors(13) – Gladiators(13)
4 - 3
Mon Oct 26, 2020 7:30 pm Court 1
Ninja Knights(14) – The Amigos(14)
3 - 5
Mon Oct 26, 2020 7:30 pm Court 2
The Terminators(13) – Fake Madrid(13)
4 - 2
Mon Oct 26, 2020
Redbellies(13) – has a bye
-:-
Mon Oct 26, 2020
The Amigos(14) – has hall duty
-:-
Wed Oct 21, 2020 6:00 pm Court 2
Redbellies(13) – Ninja Knights(14)
3 - 12
Mon Oct 19, 2020 7:30 pm Court 1
The Terminators(13) – Raptors(13)
9 - 4
Mon Oct 19, 2020 7:30 pm Court 2
The Amigos(14) – Fake Madrid(13)
13 - 2
Mon Oct 19, 2020
Gladiators(13) – has a bye
-:-
Mon Oct 19, 2020
The Amigos(14) – has hall duty
-:-
Wed Oct 14, 2020 5:15 pm Court 2
Raptors(13) – Redbellies(13)
3 - 14
Mon Oct 12, 2020 7:30 pm Court 2
Gladiators(13) – The Amigos(14)
1 - 21
Mon Oct 12, 2020 7:30 pm Court 1
Ninja Knights(14) – Fake Madrid(13)
12 - 1
Mon Oct 12, 2020
Gladiators(13) – has hall duty
-:-
Mon Oct 12, 2020
The Terminators(13) – has a bye
-:-


Match Score
Wed Nov 25, 2020 6:50 pm Court 1
O.Gs – Skeletors Matadors
5 - 15
Wed Nov 25, 2020 6:50 pm Court 2
Spare Parts – Dirty Reds
7 - 10
Wed Nov 25, 2020 6:00 pm Court 2
All 4 Fun – Chix United
12 - 2
Wed Nov 25, 2020
Destiny F.C. – has a bye
-:-
Wed Nov 18, 2020
No Games – School using hall
-:-
Wed Nov 11, 2020 7:40 pm Court 2
Dirty Reds – All 4 Fun
6 - 7
Wed Nov 11, 2020 6:50 pm Court 1
Destiny F.C. – Chix United
9 - 6
Wed Nov 11, 2020 6:50 pm Court 2
Skeletors Matadors – Spare Parts
13 - 10
Wed Nov 11, 2020
O.Gs – has a bye
-:-
Wed Nov 4, 2020 8:30 pm Court 1
All 4 Fun – Skeletors Matadors
10 - 4
Wed Nov 4, 2020 6:00 pm Court 1
Destiny F.C. – Dirty Reds
4 - 7
Wed Nov 4, 2020 6:00 pm Court 2
O.Gs – Spare Parts
4 - 0
Wed Nov 4, 2020
Chix United – has a bye
-:-
Wed Nov 4, 2020
All 4 Fun – has hall duty
-:-
Wed Oct 28, 2020 6:50 pm Court 2
Chix United – Skeletors Matadors
1 - 14
Wed Oct 28, 2020 6:50 pm Court 1
Destiny F.C. – O.Gs
12 - 4
Wed Oct 28, 2020 6:00 pm Court 2
All 4 Fun – Spare Parts
7 - 3
Wed Oct 28, 2020
Dirty Reds – has a bye
-:-
Wed Oct 21, 2020 8:30 pm Court 2
Chix United – O.Gs
3 - 7
Wed Oct 21, 2020 7:40 pm Court 1
Dirty Reds – Skeletors Matadors
6 - 6
Wed Oct 21, 2020 6:00 pm Court 1
Destiny F.C. – Spare Parts
17 - 1
Wed Oct 21, 2020
All 4 Fun – has a bye
-:-
Wed Oct 21, 2020
Chix United – has hall duty
-:-
Wed Oct 14, 2020 6:50 pm Court 2
Dirty Reds – O.Gs
11 - 6
Wed Oct 14, 2020 6:00 pm Court 1
All 4 Fun – Destiny F.C.
6 - 3
Wed Oct 14, 2020 6:00 pm Court 2
Spare Parts – Chix United
0 - 4
Wed Oct 14, 2020
Skeletors Matadors – has a bye
-:-


Match Score
Wed Nov 25, 2020 8:30 pm Court 1
Hot Favourites – Eagle
5 - 5
Wed Nov 25, 2020 7:40 pm Court 1
J-Dacz-crew – Tolga Boys
3 - 7
Wed Nov 25, 2020 7:40 pm Court 2
Roma – Howe
1 - 19
Wed Nov 25, 2020 6:00 pm Court 1
Atherton FC Rejects – The Josh Webb's
8 - 14
Wed Nov 25, 2020
Hot Favourites – has hall duty
-:-
Wed Nov 18, 2020
No games – School using hall
-:-
Wed Nov 11, 2020 8:30 pm Court 1
The Josh Webb's – Eagle
5 - 4
Wed Nov 11, 2020 7:40 pm Court 1
Tolga Boys – Howe
8 - 1
Wed Nov 11, 2020 6:00 pm Court 1
J-Dacz-crew – Hot Favourites
5 - 5
Wed Nov 11, 2020 6:00 pm Court 2
Roma – Atherton FC Rejects
5 - 9
Wed Nov 11, 2020
The Josh Webb's – has hall duty
-:-
Wed Nov 4, 2020 7:40 pm Court 1
J-Dacz-crew – Howe
6 - 5
Wed Nov 4, 2020 7:40 pm Court 2
The Josh Webb's – Tolga Boys
8 - 10
Wed Nov 4, 2020 6:50 pm Court 1
Roma – Eagle
4 - 0
Wed Nov 4, 2020 6:50 pm Court 2
Atherton FC Rejects – Hot Favourites
4 - 8
Wed Oct 28, 2020 8:30 pm Court 1
Tolga Boys – Eagle
13 - 4
Wed Oct 28, 2020 7:40 pm Court 1
Atherton FC Rejects – Howe
5 - 12
Wed Oct 28, 2020 7:40 pm Court 2
Roma – Hot Favourites
2 - 7
Wed Oct 28, 2020 6:00 pm Court 1
J-Dacz-crew – The Josh Webb's
3 - 10
Wed Oct 28, 2020
Tolga Boys – has hall duty
-:-
Wed Oct 21, 2020 8:30 pm Court 1
Howe – Eagle
6 - 5
Wed Oct 21, 2020 7:40 pm Court 2
Tolga Boys – Roma
8 - 5
Wed Oct 21, 2020 6:50 pm Court 1
J-Dacz-crew – Atherton FC Rejects
7 - 5
Wed Oct 21, 2020 6:50 pm Court 2
Hot Favourites – The Josh Webb's
11 - 7
Wed Oct 14, 2020 7:40 pm Court 1
J-Dacz-crew – Roma
11 - 2
Wed Oct 14, 2020 6:50 pm Court 1
Hot Favourites – Tolga Boys
8 - 6
Wed Oct 14, 2020
J-Dacz-crew – has hall duty
-:-

Share
Tableland Futsal Club © 2013