Tableland Futsal Club

The home of Futsal on the Tablelands.

Draw

Under 8s

Match Time Court
Mon Oct 26, 2020
   Yungaburra 'Yung Guns'  vs  Cobra 4:15 pm Court 1
   Super Rascals  vs  Pea Shooters 4:15 pm Court 2
   Malanda Hornets  vs  The Super Sonics 5:00 pm Court 1
Mon Nov 2, 2020
   Pea Shooters  vs  Yungaburra 'Yung Guns' 4:15 pm Court 1
   Super Rascals  vs  Cobra 4:15 pm Court 2
   Malanda Hornets  vs  The Super Sonics 5:00 pm Court 1
Mon Nov 9, 2020
   Yungaburra 'Yung Guns'  vs  The Super Sonics 4:15 pm Court 1
   Pea Shooters  vs  Malanda Hornets 4:15 pm Court 2
   Super Rascals  vs  Cobra 5:00 pm Court 1
Mon Nov 16, 2020
   Yungaburra 'Yung Guns'  vs  Malanda Hornets 4:15 pm Court 1
   Pea Shooters  vs  Cobra 4:15 pm Court 2
   The Super Sonics  vs  Super Rascals 5:00 pm Court 1
Mon Nov 23, 2020
   Cobra  vs  Malanda Hornets 4:15 pm Court 1
   Super Rascals  vs  Yungaburra 'Yung Guns' 4:15 pm Court 2
   The Super Sonics  vs  Pea Shooters 5:00 pm Court 1
Mon Nov 30, 2020
   Yungaburra 'Yung Guns'  vs  Cobra 4:15 pm Court 1
   The Super Sonics  vs  Malanda Hornets 4:15 pm Court 2
   Super Rascals  vs  Pea Shooters 5:00 pm Court 1
Mon Dec 7, 2020
   Cobra  vs  The Super Sonics 4:15 pm Court 1
   Malanda Hornets  vs  Super Rascals 4:15 pm Court 2
   Pea Shooters  vs  Yungaburra 'Yung Guns' 5:00 pm Court 1
Mon Feb 1, 2021
   Pea Shooters  vs  Malanda Hornets 4:15 pm Court 1
   Yungaburra 'Yung Guns'  vs  The Super Sonics 4:15 pm Court 2
   Cobra  vs  Super Rascals 5:00 pm Court 1

Under 9/10s

Match Time Court
Mon Oct 26, 2020
   Malanda Queen Bees (10)  vs  Eagles (9) 5:00 pm Court 2
   Burra Boys (9)  vs  Joeys (10) 5:50 pm Court 1
   Bin Chickens (9)  vs  Dingo Demons (9) 5:50 pm Court 2

Under 11/12s

Match Time Court
Mon Oct 26, 2020
   Malanda Wasps (11)  vs  Malanda Hornets (11) 6:40 pm Court 1
   Randoms (12)  vs  Savage (12) 6:40 pm Court 2
Wed Oct 28, 2020
   Scorchers (11)  vs  Eagles (12) 5:15 pm Court 1
Mon Nov 2, 2020
   Savage (12)  vs  has a bye
   Randoms (12)  vs  Malanda Wasps (11) 6:40 pm Court 1
   Scorchers (11)  vs  Blue Renegades (11) 6:40 pm Court 2
Wed Nov 4, 2020
   Eagles (12)  vs  Malanda Hornets (11) 5:15 pm Court 1
Mon Nov 9, 2020
   Eagles (12)  vs  has a bye
   Blue Renegades (11)  vs  Malanda Wasps (11) 6:40 pm Court 1
   Savage (12)  vs  Scorchers (11) 6:40 pm Court 2
Wed Nov 11, 2020
   Malanda Hornets (11)  vs  Randoms (12) 5:15 pm Court 1
Mon Nov 16, 2020
   Malanda Hornets (11)  vs  has a bye
   Scorchers (11)  vs  Randoms (12) 6:40 pm Court 1
   Eagles (12)  vs  Malanda Wasps (11) 6:40 pm Court 2
Wed Nov 18, 2020
   Savage (12)  vs  Blue Renegades (11) 5:15 pm Court 1
Mon Nov 23, 2020
   Scorchers (11)  vs  has a bye
   Blue Renegades (11)  vs  Malanda Hornets (11) 6:40 pm Court 1
   Malanda Wasps (11)  vs  Savage (12) 6:40 pm Court 2

Under 13/14s

Match Time Court
Mon Oct 26, 2020
   Ninja Knights(14)  vs  The Amigos(14) 7:30 pm Court 1
   The Terminators(13)  vs  Fake Madrid(13) 7:30 pm Court 2
Wed Oct 28, 2020
   Raptors(13)  vs  Gladiators(13) 5:15 pm Court 2

Mixed

Match Time Court
Wed Oct 28, 2020
   Dirty Reds  vs  has a bye
   All 4 Fun  vs  Spare Parts 6:00 pm Court 2
   Chix United  vs  Skeletors Matadors 6:50 pm Court 2
   Destiny F.C.  vs  O.Gs 6:50 pm Court 1

Mens

Match Time Court
Wed Oct 28, 2020
   Tolga Boys  vs  has hall duty
   Dave Cassels' crew  vs  The Josh Webb's 6:00 pm Court 1
   Atherton FC Rejects  vs  Howe 7:40 pm Court 1
   Roma  vs  Hot Favourites 7:40 pm Court 2
   Tolga Boys  vs  Eagle 8:30 pm Court 1
Share
Tableland Futsal Club © 2013